16 серпня на території Печерського ландшафтного парку «Співоче поле» стартує традиційна виставка квітів до Дня Незалежності. Цього року тема виставки присвячена топ-спортсменам, які прославили Україну на весь світ.

Головними героями квіткових композицій стануть видатні українські спортсмени, серед яких: брати Кличко, чемпіонка світу з фехтування Ольга Харлан, Яна Клочкова, Лілія Подкопаєва, Андрій Шевченко, Сергій Бубка, Валерій Лобановський, фігуристка Оксана Баюл та ін.

«Усього буде представлено більш ніж 180 тис. квітів різних видів: колеуси, хлорофітум, бегонія, альтернатера, сеткреазія, хвойні чагарники та інші. Для оформлення інсталяцій наші дизайнери використовували також багато елементів різноманітного спортивного інвентарю», – розповідає в.о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

«Печерський ландшафтний парк перетвориться на справжній парк зірок українського спорту. Наша головна мета, щоб гості «Співочого поля» змогли насолодитися квітковими композиціями, згадати видатних спортсменів, які є гордістю нації, зробити яскраві фото та просто гарно відпочити», – поділився Денис Погорєлко, керівник Grand Event, компанії-оператора Печерського ландшафтного парку.

Виставка триватиме до 15 вересня. Кожні вихідні організатори обіцяють захоплюючу розважальну програму та майстер-класи з різних видів спорту, взяти участь в яких зможуть всі охочі.  

Коли: з 16 серпня по 15 вересня. 

Де: Печерський ландшафтний парк «Співоче поле» (вул. Лаврська, 33).

Виставка працюватиме з 9:00 до 21:00, без вихідних.

Вхід: дорослий квиток – 70 грн., дитячий – 25 грн.

Для дітей до 7 років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 та 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вхід безкоштовний.


В ході урочистостей, окрім офіційних виступів, Вельмишановні гості символічно відкрили тематичні квіткові композиції, виконані фахівцями нашого підприємства.

Матеріали www.ukrinform.ua


Висаджуємо яскраві квіткові композиції на транспортному розподільнику вздовж вул. Басейної та на бульварі М.Приймаченко.


На балансових територіях підприємства косовиця в розпалі!
Викошуємо газони за допомогою ручних тримерів та механічних газонокосарок у парках та скверах, вздовж вулиць та бульварів.
Викошуємо газони за допомогою ручних тримерів та механічних газонокосарок у парках та скверах, вздовж вулиць та бульварів.Черговий робочий тиждень розпочинаємо з приведення до належного санітарно-технічного стану балансових територій: вигрібаємо газони від рослинних рештків, прибираємо сміття, очищуємо урни, тощо.


Захід проходив з метою покращення зовнішнього вигляду міста.

Сумлінні печеряни, працівники установ, підприємств та організацій Печерського району гуртом очищували схили вздовж Паркової дороги від рослинних рештків.

Завдяки сумлінній праці учасників заходу було наведено належний порядок на визначених територіях. Зокрема, було згребено та вивезено опале листя, гілля та ін.

Вдячні всім і кожному за гарну роботу!👍


Сьогодні ліквідували навалу сміття на позабалансовій території вздовж вулиці Чорногірської!


Активно готуємось до зустрічі весни на Печерську!
🚜🌤🌱
В кожному куточку Печерського району кипить робота з вигрібання газонів, навантажененя та вивезення рослинних рештків, санітарного прибирання, вивезення та прибирання випадкового сміття.


Зимові вітри та снігопади завдають значної шкоди великомірним хвойним рослинам, з метої їхнього захисту та зебереження естетичної проивабливості, влаштовуємо спеціальні розтяжки для туй в дендропарку на Дніпровських кр учах.

1 2 3 7