Згідно затвердженого реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг»
https://ukr-centr.com.ua/ Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва,
прийнято рішення відзначити найважливіші підприємства відповідно до КВЕД 81.29 «Інші види діяльності із прибирання».
Компанія КП УЗН ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ увійшла в список лідерів своєї галузі та являється якісним постачальником товарів і послуг. Враховуючи це, організація буде рекомендована для співпраці як на національному так і міжнародному рівні.
За відмінну якість послуг, що користується високим попитом серед споживачів, які підтверджені реєстром кращих постачальників товарів та послуг КП УЗН ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ рекомендовано до номінації на статус «Вибір споживача 2017»


 

 

Першочергово піклуємось про безпеку відвідувачів парків та скверів. Відповідальні начальники дільниць щоденно обстежують зелені насадження на наявність сухих гілок, які в оперативному режимі видаляються.


Слово «канна» в перекладі з грецького означає «тростинка» — за деякого подібності з нею в будові стебла. Це досить велика рослина з ефектними сизо-зеленими або пурпуровими листям, великими квітками на високих міцних квітконосах до 150 см у висоту і потужними підземними кореневищами. Цвіте канна з червня аж до заморозків. Квіти червоні, рожеві, жовті, помаранчеві, кремові, білі, іноді плямисті або з оздобленням.

 Згідно екологічних норм для нормального росту й правильного розвитку дерев здійснюють догляд за кроною протягом усього життя рослин. Обрізають дерева навесні до розпукування бруньок або восени після опадання листя. Сухі гілки обрізують у міру їх виявлення впродовж року. Під час догляду за деревами застосовують три види обрізання: формувальне, санітарне й омолоджувальне. Формувальне обрізання дерев проводять у рядових та алейних насадженнях з метою збереження природної або штучної форми рослин. Санітарне обрізання крони виконують, щоб позбутися старих, хворих, сухих і пошкоджених гілок, а також гілок, спрямованих всередину крони або зближених одна з одною. Омолоджувальне обрізання виконують лише в дерев, які добре витримують підстригання та обрізання і вершина яких почала всихати, а ріст пагонів припинився.

   На даний час роботи завершені, обрізана деревина буде використана як тверде паливо у котельнях, які встановлені та які планується встановити. Використання деревного матеріалу йде повне, оскільки гілля дерев переробляється на тріску паливну (щепу).

   Після брізки дерева , будуть милувати око та не нестимуть загроз у подальшому. 


Розпочато роботи з викошування найбільшого транспортного розподільника в Києві – розв’язка мосту Патона. Загальна площа зеленої зони даного об’єкта становить 2,3 га. На виконання комплексу робіт фахівцями КП УЗН Печерського району заплановано витратити близько 5 днів, враховуючт вигрібання скошеного тавостою, йогонавантаження та вивезення.


Ретельно піклуємось про найменших відвідувачів наших парків та скверів. Сьогодні завезли свіженький пісок для дитячого майданчика в Маріїнському парку. Також щоденно прибираємо та інспектуємо територію майданчиків, аби малята мали змогу безпечно грати на свіжому повітрі.


Продовжується косовиця на балансових територіях підприємства. 

Двигуни мотокос не замокають на на день для того, щоб киян радували охайні смарагдові килими печерських газонів.

Окрім скошування травостою необхідно ретельно прибрати рослинні рештки з газону.


Щоденно команда озеленювачів Печерська проводить комплекс доглядних робіт на балансових територіях підприємства: формувальна обрізка зелених насаджень, полив, скошування газонів, прополка квітників, тощо. З раннього ранку і весь день працюємо на балансових територіях, аби киянам та гостям столиці було комфортно і затишно. Нагадаємо, що з початку календарного року працівниками КП УЗН Печерського району було висаджено близько 430 тис. квітів, відремонтовано понад 13 га газонів, проведено формувальну обрізку 4600 кущів та 4928 дерев.


Усього за тиждень літню виставку квітів «Світ велетнів» на Співочому полі відвідало більше 15 тисяч людей. У минулі роки, каже статистика, такі показники відвідуваності вдавалося досягти за вдвічі більший проміжок часу!

Нагадаємо, 15 червня на Співочому полі розпочалася щорічна літня виставка квітів «Світ велетнів». 240 тисяч різноманітних квітів на площі більш 2 тисяч квадратних метрів створили унікальний та різнобарвний світ гігантських квіткових інсталяцій різноманітних предметів людини-велетня.
«15 тисяч киян та гостей міста вже відвідали унікальну квіткову виставку «Світ велетнів», де унікальні експозиції перенесли їх у світ гігантів, зробили фото на фоні величезних трав’яних скульптур на головній алеї, відпочили у зручних та захищених від сонця шатрах та насолодилися гастрономічними пропозиціями фуд-корту – розповів керівник компанії-оператора Співочого Поля Grand Event Денис Погорєлко. – Але це лише початок. Далі на Співочому полі на Вас чекатимуть гігантські гастрономічні майстер-класи, сеанси кіно під відкритим небом, ярмарки хенд-мейду, святкові сімейні пікніки, різноманітні дитячі атракціони, веселі забави. Запрошуємо Вас на Співоче поле – головний event-парку цього літа! Не втратьте можливість побувати у гостях «Світу велетнів».
Виставка квітів «Світ велетнів» триватиме з 15.06 – 15.07 з 9:00 до 21:00, без вихідних.
Адреса: вул. Лаврська, 33 (15 хвилин від метро «Арсенальна»).
Вхід: 50 гривень – дорослий, дитячий – 25 гривень.
Для дітей до 7 років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 та 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – вхід безкоштовний.

1 2