В ході урочистостей, окрім офіційних виступів, Вельмишановні гості символічно відкрили тематичні квіткові композиції, виконані фахівцями нашого підприємства.

Матеріали www.ukrinform.ua


Висаджуємо яскраві квіткові композиції на транспортному розподільнику вздовж вул. Басейної та на бульварі М.Приймаченко.


На балансових територіях підприємства косовиця в розпалі!
Викошуємо газони за допомогою ручних тримерів та механічних газонокосарок у парках та скверах, вздовж вулиць та бульварів.
Викошуємо газони за допомогою ручних тримерів та механічних газонокосарок у парках та скверах, вздовж вулиць та бульварів.Черговий робочий тиждень розпочинаємо з приведення до належного санітарно-технічного стану балансових територій: вигрібаємо газони від рослинних рештків, прибираємо сміття, очищуємо урни, тощо.


Захід проходив з метою покращення зовнішнього вигляду міста.

Сумлінні печеряни, працівники установ, підприємств та організацій Печерського району гуртом очищували схили вздовж Паркової дороги від рослинних рештків.

Завдяки сумлінній праці учасників заходу було наведено належний порядок на визначених територіях. Зокрема, було згребено та вивезено опале листя, гілля та ін.

Вдячні всім і кожному за гарну роботу!👍


Сьогодні ліквідували навалу сміття на позабалансовій території вздовж вулиці Чорногірської!


Активно готуємось до зустрічі весни на Печерську!
🚜🌤🌱
В кожному куточку Печерського району кипить робота з вигрібання газонів, навантажененя та вивезення рослинних рештків, санітарного прибирання, вивезення та прибирання випадкового сміття.


Зимові вітри та снігопади завдають значної шкоди великомірним хвойним рослинам, з метої їхнього захисту та зебереження естетичної проивабливості, влаштовуємо спеціальні розтяжки для туй в дендропарку на Дніпровських кр учах.


Влаштовуємо зовнішню огородження зеленої зони транспортного розподільника вздовж вул. Басейної з метою збереження зелених насаджень від механічних пошкоджень та автомобільних коліс.

1 2 3 7